hizmetlerimiz

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ve diğer dijital platformlar için yaratıcı içeriklerinizi baştan sona tasarlıyor, uyguluyor ve yayınlıyoruz. Dijital iletişim stratejinizi sizinle birlikte belirliyor, sosyal medya hesaplarınızı, web içeriklerinizi ve e-posta pazarlamalarınızı yönetiyoruz. Profesyonel bir sosyal medya çalışmasının tüm ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçları karşılamak üzere özelleşmiş ekibimizin hazırladığı sosyal medya içeriklerinden bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

BEHANCE

Diartisan Co.

Behance portfolyomuzda, yalnızca sosyal medya çalışmalarımızı değil, profesyonel web tasarımlarımız, grafik tasarımlarımız, logo-marka çalışmalarımız ve videografiyle ilgili ürünlerimizi de görüntüleyebilirsiniz.

webbıst.net

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel kurumların, firmaların ve kişilerin sosyal medya hesapları, popüler hesaplardan daha farklı ihtiyaçlar barındırır. Webbist ekibi olarak, sizin profesyonel ihtiyaçlarınıza en uygun sosyal medya stratejisini belirliyor ve uyguluyoruz. Sizin için en uygun ödeme planlarıyla, en iyi hizmeti sunuyoruz. Abone olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

hızlı iletişim

Mobil Hayata Uyum Sağlayın

Sosyal medya ve akıllı telefon teknolojisinin gelişimi, internet alışkanlığımızı baştan aşağı değiştirdi. Sosyal medya hesaplarınızı yalnızca bir portfolyo sayfası olarak değil, takipçileriniz, üyeleriniz, potansiyel müşterileriniz ve sizi merak eden herkes ile bir iletişim aracı olarak kullanın.

Takipçi Sayınızı Artırın

Daha Geniş Kitlelere Ulaşın

Takipçi sayınızı organik olmayan yöntemlerle artırmanız ve yüksek sayılara ulaşmanız, amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olmayacaktır. Webbist ekibinin uzmanlığı ile organik olarak takip sayınızı artırın ve daha geniş kitlelere ulaşın. Hem markanızın prestijini artırın hem de potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşın.

SSOYAL MEDYADA YENİ NESİL

Gelin, Profesyonel Modern Etkin
Sosyal Medyanızı Biz
Tasarlayalım

Profesyonel İletişim

Sosyal medya hesaplarınızı kullanıcılarınız, üyeleriniz, iş ortaklarınız ve potansiyel müşterilerinizle etkili bir iletişim kanalı olarak tasarlıyoruz.

İstatistik Raporları

Sosyal medya hesaplarınızın ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, Türkçe ve İngilizce sosyal medya hesaplarınızı yönetiyor, gerekli çevirileri bizzat yapıyoruz.

Grafik Tasarım

Önemli günler, resmi ve dini bayramlar, ürün tanıtımları, kutlamalar, taziyeler ve benzeri grafik tasarım gerektiren durumlarda, tasarımlarınızı bizzat yapıyoruz.

Hızlı İletişim

Kişisel sosyal medya asistanınızla 7/24 iletişimde kalın. Tüm ihtiyaçlarınıza anında cevap verelim ve hesaplarınızı hızlı bir şekilde güncelleyelim.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

sosyal medyanızı güncellemek için

Sosyal Medya Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel sosyal medya hesaplarına sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki projeyi gerçekleştirmek için kişisel sosyal medya asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×