profesyonel web projesi

Webbist.net

Web tasarımı yapan firmamıza bir web sitesi tasarlamak, Leonardo DiCaprio’nun Inception filmi gibi bir hissiyat uyandırdı. İyi bir web sitesi tasarlayabileceğimizi göstermenin en iyi yolu kendi web sitemizi en iyi şekilde tasarlamaktan geçiyordu. Biz de kolları sıvadık ve en iyisi için elimizden geleni yaptık.

Böyle sıkı bir çalışmanın ardından böylesine güzel bir iş ortaya koyabilmek, işin bütün yorgunluğunu alıp götürüyor. Marka tasarımından web sitesine kadar, modern tasarım standartlarına uygun yüksek kaliteli bir iş çıkarabilmenin gururunu yaşıyoruz.
Said D.
EXPERIENCE DESIGNER

endüstri 4.0

Modern ve Profesyonel Bir Tasarım

Webbist.net’in web tasarımı, yapabileceğimiz işlerin bir göstergesi olarak kıymet arz ettiği için, hizmetlerimizi ve portfolyomuzu en iyi şekilde sergileyebilecek ve kendi başına bir Portfolyo maddesi olabilecek modern ve profesyonel bir tasarım anlayışıyla işe koyulduk. Ziyaretçilerimizin, aradıklarını en fazla üç tıkla bulabilecekleri bir site haritası üzerine tasarımımızı inşa ettik.

responsıve

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Modern bir web tasarımının olmazsa olmazı, masaüstü cihazlarla mobil cihazlar arasındaki tepkiselliktir. Responsive olarak adlandırılan bu tepkisellik özelliği, web sitelerinin kendilerini içlerinde bulundukları ekranın özelliklerine göre ayarlayabilmesi anlamına gelir. Webbist.net’in web sitesi de kendisini farklı ekran boyutlarına otomatik olarak adapte edebiliyor.

Elementor Pro

Profesyonel Tasarım & Profesyonel Yazılım

Webbist.net, kullandığımız yazılımların en profesyonel versiyonları ile hazırlandı. Bu sayede, web sitesi tasarımı yaparken, kendimizi hiçbir kısıtlı yazılımın ve web temasının yetenekleriyle sınırlamamış olduk. Aklımızdaki tasarımı kanvasa aktarabilmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Elementor Pro, kullandığımız bu profesyonel yazılımlardan yalnızca bir tanesi.

WEB TASARIMINDA YENİ NESİL

Bir Sonraki Profesyonel Modern Minimalist Responsive
Web Sitenizi Birlikte
Tasarlayalım

Profesyonel Tasarım

Dördüncü Endüstri Devrimi ve minimalist tasarımın gücünü keşfedin. Gelişmekte olan paylaşım ekonomisi sayesinde, profesyonel web siteleri hazırlamak artık çok daha kolay ve bütçe dostu.

İstatistik Raporları

Web sitenizin ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, kullanıcılarınızın dilini otomatik olarak algılayıp karşılık veren ve tek tıkla diller arası geçiş yapılabilen çoklu dil desteği sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern ve minimalist olduğu kadar mobil cihazlarla da uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz.

Kullanıcı Etkileşimi

Web siteleriniz statik olmamalı. Kullanıcı ve ziyaretçilerinizle sizin aranızda sürekli bir etkileşim altyapısı kuruyor ve stratejilerinizi birlikte oluşturuyoruz.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×