profesyonel web projesi

Makina İmalatçıları Birliği

Makina İmalatçıları Birliği’nin, eski web sitesi yerine, daha modern ve daha kullanışlı bir web sitesi tasarlama işini biz üstlendik. Çok üyeli bir dernek için tasarlanabilecek en kullanışlı ve modüler web sitesini tasarlamaya çalıştık. MİB’in websitesi, düzenli olarak içerik üretilen ve birden fazla dil desteği sunan modern bir portal haline geldi.

"Websitemizin ihtiyaçları ile ilgili her an Webbist'in uzmanlarından Said'le iletişime geçebiliyor, ihtiyaçlarımızı giderebiliyoruz."
Artun B.
Makina İmalatçıları Birliği

endüstri 4.0

Modern Tasarım Standartlarına Uygun

Makina İmalatçıları Birliği’nin web sayfasını tasarlarken tüm sayfaların modüler bir yapıya sahip olmasını önceledik. Böylelikle, web konusunda uzman olmayan kurum çalışanları, sitenin tamamı üzerinde değil, bileşenleri üzerinde değişiklikler yapabiliyorlar. Yapılan değişiklikler, modern tasarım çizgisini bozmuyor ve site her zaman güncel kalabiliyor.

responsıve

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Web sitesini tasarlamadan önce, kullanım istatistiklerini inceledik. MİB ziyaretçileri, daha çok masaüstü ve laptop bilgisayarlardan giriş yapıyorlar. Ancak blog yazıları ve e-bülten’den gelen ziyaretçilerin mobil cihazlar kullandığını tespit ettik. Bu yüzden, tasarımımızı hem bilgisayara hem de mobil cihazlara tam uyumlu hale getirmek için yoğun bir çalışma yaptık.

MULTILINGUAL

Diller Arası Hızlı Geçiş

Makina İmalatçıları Birliği gibi kurum ve kuruluşlara websitesi tasarlarken, çok dillilik önem kazanıyor. MİB için hazırladığımız bu websitesi, giren kullanıcının dil tercihini algılıyor, uluslararası ziyaretçiler için İngilizce, yerli ziyaretçiler için Türkçe web sitesini gösteriyor. Kullanıcı istediği anda diller arasında geçiş yapabiliyor.

WEB TASARIMINDA YENİ NESİL

Bir Sonraki Profesyonel Modern Minimalist Responsive
Web Sitenizi Birlikte
Tasarlayalım

Profesyonel Tasarım

Dördüncü Endüstri Devrimi ve minimalist tasarımın gücünü keşfedin. Gelişmekte olan paylaşım ekonomisi sayesinde, profesyonel web siteleri hazırlamak artık çok daha kolay ve bütçe dostu.

İstatistik Raporları

Web sitenizin ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, kullanıcılarınızın dilini otomatik olarak algılayıp karşılık veren ve tek tıkla diller arası geçiş yapılabilen çoklu dil desteği sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern ve minimalist olduğu kadar mobil cihazlarla da uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz.

Kullanıcı Etkileşimi

Web siteleriniz statik olmamalı. Kullanıcı ve ziyaretçilerinizle sizin aranızda sürekli bir etkileşim altyapısı kuruyor ve stratejilerinizi birlikte oluşturuyoruz.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×