gönüllü web projesi

Doç. Dr. Mehmet Kalpaklı

Bilkent Üniversitesi’nin Türk Edebiyatı Bölümünün web sitesini yenileme işini gönüllü olarak üzerimize alıp, modern ve profesyonel bir web sitesi hazırladıktan sonra, bölüm başkanımız Doç. Dr. Mehmet Kalpaklı hocamızın da kişisel web sitesini yenilemeye gönüllü olduk. Oldukça sade ve kullanışlı bir web sitesi hazırlayabildiğimiz için gururluyuz.

Mehmet Kalpaklı Hocamıza, kendi web sitesini yenilememize izin verdiği için teşekkür ediyor, böyle güzel bir web sitesi tasarladığımız için gurur duyuyoruz.
Said D.
DIARTISAN Co.

endüstri 4.0

Modern Tasarım Standartlarına Uygun

Her web projesinin, içeriğine göre ihtiyaçları farklı farklıdır. Bir web projesine başlamadan önce bu ihtiyaçlar belirlenmeli ve ihtiyaçların karşılandığından emin olunmalıdır. Mehmet Kalpaklı’nın web sitesini tasarlarken de ihtiyaçlarımızı en iyi şekilde karşılayacak elementleri kurup gereksiz elementleri yok ederek sade, açık ve kullanışlı bir web sitesi tasarladık.

responsıve

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Modern web tasarımında, tüm sitelerin mobil cihazlar ile masaüstü cihazlar arasında tepkisel hareket edebilmesi beklenir. Webbist.net olarak tasarladığımız tüm web sitelerini, kendisini ekran boyutuna göre otomatik olarak ayarlayacak şekilde hazırlıyoruz. Bilkent Türk Edebiyatı Bölümünün web sitesini de cihazlar arasında gezinirken bütünlüğünü koruyacak şekilde, tepkisel tasarladık.

MULTILINGUAL

Diller Arası Hızlı Geçiş

Akademisyenlerin kişisel web sitelerini tasarlarken, bunu evrensel olarak erişilebilir bir hâlde tasarladığımızdan emin olmamız gerekiyor. Doç. Dr. Mehmet Kalpaklı hocamızın web sitesini tasarlarken de aynı düsturu göz önünde bulundurarak, çift dilli bir altyapı hazırladık. Web sitemiz, tarayıcının dilini otomatik olarak algılıyor ve tercihe göre içerikleri İngilizce ya da Türkçe olarak gösteriyor. Üstelik tek tuşla diller arasında geçiş yapılabiliyor.

WEB TASARIMINDA YENİ NESİL

Bir Sonraki Profesyonel Modern Minimalist Responsive
Web Sitenizi Birlikte
Tasarlayalım

Profesyonel Tasarım

Dördüncü Endüstri Devrimi ve minimalist tasarımın gücünü keşfedin. Gelişmekte olan paylaşım ekonomisi sayesinde, profesyonel web siteleri hazırlamak artık çok daha kolay ve bütçe dostu.

İstatistik Raporları

Web sitenizin ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, kullanıcılarınızın dilini otomatik olarak algılayıp karşılık veren ve tek tıkla diller arası geçiş yapılabilen çoklu dil desteği sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern ve minimalist olduğu kadar mobil cihazlarla da uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz.

Kullanıcı Etkileşimi

Web siteleriniz statik olmamalı. Kullanıcı ve ziyaretçilerinizle sizin aranızda sürekli bir etkileşim altyapısı kuruyor ve stratejilerinizi birlikte oluşturuyoruz.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×