profesyonel web projesi

Diartisan Co.

Diartisan Co. bizim ilk göz ağrımız. İki kişilik bir Günce tutmakla başlayan projemiz, bir içerik üretim merkezi ve tasarım stüdyosu hâline geldi. Diartisan için, oldukça sade, modern olduğu kadar klasik tasarım çizgilerini de yansıtacak, işlevselliği ile ön plana çıkacak bir çalışma yapmamız gerekti. Buyurun efendim.

Diartisan Co. gibi duygusal olarak çok bağlandığımız projelerin tasarımını yapmak ve metinlerini yapmak oldukça meşakkatli bir iş. Öyle ince eleyip sık dokuduk ki… Umarım beğenirsiniz.
Ayşe Ç.
Content Creator

endüstri 4.0

Sade, Minimalist ve İçgüdüsel Tasarım

Diartisan Co.’nun web sitesi, hem sıklıkla içerik üretilen bir online platform olacak, hem de bizim Freelancer çalışmalarımızla alakalı bir istasyon görevi görecek. Bu iki birbirinden tamamen farklı işlevi bir araya getirebilmek için çok amaçlı bir ana sayfa tasarladık. İçgüdüsel tasarımla, ziyaretçilerimizin aradıklarını hızlı bir şekilde bulabilmelerini amaçladık.

responsıve

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

İçerik üretilen bir web sitesinin, cihazların ekran boyutuna göre tepkisel davranarak kendini uyarlamaması kabul edilemez. Diartisan’ın web sitesini de hem bilgisayar hem de akıllı telefon ekranlarına mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarladık.

İllüstrasyonlar

Bütünlüklü Bir Tasarım

Diartisan Co.’yu tasarlarken, StorySet’in illüstrasyonlarından faydalandık. İllüstrasyonları kendi tasarım renklerimize ve ihtiyaçlarımıza göre düzenledik. Ana sayfadan, “404 uyarısı”na kadar, bu illüstrasyonları bir bütünlük oluşturacak şekilde kullandık. Bizce çok güzel oldu. Sizce?

WEB TASARIMINDA YENİ NESİL

Bir Sonraki Profesyonel Modern Minimalist Responsive
Web Sitenizi Birlikte
Tasarlayalım

Profesyonel Tasarım

Dördüncü Endüstri Devrimi ve minimalist tasarımın gücünü keşfedin. Gelişmekte olan paylaşım ekonomisi sayesinde, profesyonel web siteleri hazırlamak artık çok daha kolay ve bütçe dostu.

İstatistik Raporları

Web sitenizin ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, kullanıcılarınızın dilini otomatik olarak algılayıp karşılık veren ve tek tıkla diller arası geçiş yapılabilen çoklu dil desteği sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern ve minimalist olduğu kadar mobil cihazlarla da uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz.

Kullanıcı Etkileşimi

Web siteleriniz statik olmamalı. Kullanıcı ve ziyaretçilerinizle sizin aranızda sürekli bir etkileşim altyapısı kuruyor ve stratejilerinizi birlikte oluşturuyoruz.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×