gönüllü web projesi

Bilkent Türk Edebiyatı

Birer Bilkent Üniversitesi öğrencisi olarak, ilk web tasarım işlerimizden birini, okulumuzun güzide departmanlarından Türk Edebiyatı Bölümü için gönüllü olarak tasarlayıp uygulamanın gururunu yaşıyoruz. Hem hocalarımıza destek olmanın mutluluğu hem de güzel bir iş ortaya koymanın gururuyla, siz ziyaretçilerimize takdim ediyoruz.

"Öğrencisi olmaktan gurur duyduğum Bilkent Üniversitesinin Türk Edebiyatı Bölümü için gönüllü olarak böyle bir projeyi gerçekleştirmek, heyecan vericiydi.
Said D.
Experıence desıgner

endüstri 4.0

Modern Tasarım Standartlarına Uygun

Türk Edebiyatı Bölümünün web sitesini tasarlarken, bunun bölümün sekreterleri ve öğretim görevlilerinin kolayca kullanabileceği bir hâlde olmasına özen gösterdik. Modüler bir yapıda tasarladığımız bu web sitesi, Bilkent Üniversitesinin ana sayfasında kullanılan WP Zoom Framework’unun aynısını kullanıyor. Bu da ana sayfa ile departman sayfası arasındaki bütünlüğü tamamlıyor.

responsıve

Mobil Cihazlarla Tam Uyumlu

Modern web tasarımında, tüm sitelerin mobil cihazlar ile masaüstü cihazlar arasında tepkisel hareket edebilmesi beklenir. Webbist.net olarak tasarladığımız tüm web sitelerini, kendisini ekran boyutuna göre otomatik olarak ayarlayacak şekilde hazırlıyoruz. Bilkent Türk Edebiyatı Bölümünün web sitesini de cihazlar arasında gezinirken bütünlüğünü koruyacak şekilde, tepkisel tasarladık.

MULTILINGUAL

Diller Arası Hızlı Geçiş

Bilkent Üniversitesi Türk Edebiyatı Bölümü iki dilli bir departman. Böyle bir kurumun websitesi tasarlanırken, mutlaka çok dilli bir alt yapı kurmak gerekiyor. Tasarladığımız bu site, ziyaretçinin dil tercihlerini otomatik olarak algılıyor ve yerli kullanıcılara Türkçe, uluslararası ziyaretçilere ise İngilizce içerikleri gösteriyor. Kullanıcılar, istedikleri zaman diller arasında hızlı geçiş yapabiliyorlar.

WEB TASARIMINDA YENİ NESİL

Bir Sonraki Profesyonel Modern Minimalist Responsive
Web Sitenizi Birlikte
Tasarlayalım

Profesyonel Tasarım

Dördüncü Endüstri Devrimi ve minimalist tasarımın gücünü keşfedin. Gelişmekte olan paylaşım ekonomisi sayesinde, profesyonel web siteleri hazırlamak artık çok daha kolay ve bütçe dostu.

İstatistik Raporları

Web sitenizin ihtiyaçlarını, hızlı değişim ve gelişim çağında, her zaman takip edebilmeniz ve stratejinizi güncelleyebilmeniz için size özel istatistik raporları hazırlıyoruz.

Çoklu Dil Desteği

Hedef kitleniz birden fazla dil desteği gerektiriyorsa, kullanıcılarınızın dilini otomatik olarak algılayıp karşılık veren ve tek tıkla diller arası geçiş yapılabilen çoklu dil desteği sunuyoruz.

Mobil Uyumlu

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern ve minimalist olduğu kadar mobil cihazlarla da uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz.

Kullanıcı Etkileşimi

Web siteleriniz statik olmamalı. Kullanıcı ve ziyaretçilerinizle sizin aranızda sürekli bir etkileşim altyapısı kuruyor ve stratejilerinizi birlikte oluşturuyoruz.

Kolay Kullanım

Artık web yönetimi kolay olmalı. Bütün projelerimizde önceliğimiz, hem siz site sahipleri için hem de sizin ziyaretçileriniz için içgüdüsel ve kolay kullanım imkânı sunmak.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×