hakkımızda

Webbist by Diartisan Co.

Webbist by Diartisan Co.; kişilere, profesyonellere, kobilere, şirketlere ve kurumlara, en profesyonel ve kullanışlı web sitelerini tasarlamak, web ihtiyaçlarının analizlerini çıkararak en doğru stratejileri belirlemek ve dijital görünürlüğünüzle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir merkezden karşılayabilmek üzere Diartisan Co. tarafından oluşturulmuş bir web girişimidir.

Said Dağlı

Experıence Desıgner

Bir web projesini baştan sonra yürütebilmek, yazılımından grafik tasarımına kadar her yönünü tek bir merkezden yönetebilmek ve ziyaretçileriniz için bir deneyim tasarlamak üzerine çalışıyorum.

Ayşe Çenesiz

content creator

Her web projesinin olmazsa olmazı içerikleridir. Bir web projesinin içeriklerini üretmek, düzenlemek ve bunların plan-programlarını yapmak üzere çalışmalar yapıyor ve çözümler geliştiriyorum.

Modern ve Minimalist Tasarım

Diartisan Co. çatısı altında web projelerinden sosyal medya çalışmalarına kadar geniş bir yelpazede, sizin markanızın online görünürlüğü ile ilgili freelance çalışmalar yapıyoruz. 2020 yılında başladığımız çalışmalarımızın bir kısmını Behance hesabımızdan görebilirsiniz. Ortaya koyduğumuz web projelerini görmek için Portfolyo sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0 +
Web Projesi
0 +
Blog Yazısı
0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Marka

Profesyonel Hizmet

Web sitenizin ihtiyaçlarını en az sizin kadar iyi bilmek ve ihtiyaçlarınıza uygun modern, minimalist ve mobil uyumlu web sitelerini hazırlamak bizim işimiz. Bir web projesi tasarlarken, bunun ziyaretçi odaklı, içgüdüsel deneyime sahip ve proje sahipleri tarafından kolayca kullanılabilecek projeler olmasına dikkat ediyoruz.

Ziyaretçi Odaklı

Tasarladığımız web sitelerini, o siteyi kullanacak ve ziyaret edecek kişiler, yani müşterileriniz için hazırlıyoruz.

İçgüdüsel Deneyim

Hiçbir sitenin bir kullanım kılavuzu olmamalı. Ziyaretçileriniz için içgüdüsel bir deneyim tasarlıyoruz.

Kolay Kullanım

Siz proje sahipleri için de mümkün olan en kolay yönetim panelini, kullanıcı dostu bir arayüzle size sunuyoruz.

Müşterilerimizin Yorumları

Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın, okurlarımızın ve ziyaretçilerimizin Webbist'te ve Diartisan'da yaptığımız işlerden memnun olmaları bizim için çok önemli. İşte bizi mutlu eden o yorumlardan birkaçı.

web projenizi gerçekleştirmek için

Kişisel Web Asistanınızla
Bugün Tanışın

Profesyonel bir web sitesine sahip olmak artık çok kolay. Aklınızdaki web projesini gerçekleştirmek için kişisel web asistanınızla bugün tanışın. Çekinmeyin, hemen arayın.

×

Merhaba!

Kişisel Web Asistanınız'la hemen iletişim kurmak için  şu anda müsait olan ekip arkadaşlarımızdan birini seçebilirsiniz.

×